У Мукачеві комунальне майно продаватимуть через електронний аукціон

Життя  28 листопада 2019 року, 14:48 756

На черговій сесії міськради депутати погодили умови продажу об’єктів малої приватизації об’єктів. Відбуватиметься приватизація виключно через систему електронного аукціону. Йдеться про об’єкти вулиці Валленберга Рауля, 52; пл. Духновича Олександра, 15; пл. Кирила і Мефодія, 7; вул. Миру, 13; вул. Миру, 20; Недецеї Яноша, 32; вул. Шерегіїв братів, 11А.

До цього відбувся конкурс із відбору суб’єктів підприємницької діяльності з визначення експертної грошової оцінки нерухомого майна. Цьогоріч влада міста, починаючи з весни, провела кілька зустрічей з головами депутатських фракцій та представниками постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин. Перша така зустріч відбулася в березні, і було обумовлено, що після відкриття в місті ряду нових об’єктів – ЦНАПу, Будинку Національних спільнот (Центру громадськості), Палацу культури буде вивільнено ряд приміщень.

Loading...

Читайте також:  На ремонт комунального майна у Мукачеві виділять понад 20 мільйонів

Окрім того, опісля проведення інвентаризації в місті зафіксовано чимало об’єктів комунального майна, які або не використовують або використовуються на за призначення. Уже затверджено перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації в 2019-2020 роках шляхом аукціону.Проведено й конкурс на визначення майнової оцінки майна, що дозволило встановити його реальну вартість.

Як запевняють у Мукачівській міськраді, також у електронних та друкованих ЗМІ буде оприлюднено умови аукціону, перелік та опис майна. При цьому принципова позиція – прозора оцінка майна, продаж виключно через електронні майданчики «Прозорро» і публічний розподіл коштів на соціально-економічний розвиток міста. Зокрема, на ті галузі, де буде відбуватися продаж об’єктів.

Нагадаємо, у Мукачеві триває реконструкція поліклініки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0