Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 300 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 12 300+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 19 700+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
 • Головна
 • Життя
 • У Мукачеві комунальне майно продаватимуть через електронний аукціон

У Мукачеві комунальне майно продаватимуть через електронний аукціон

У Мукачеві комунальне майно продаватимуть через електронний аукціон

На черговій сесії міськради депутати погодили умови продажу об’єктів малої приватизації об’єктів. Відбуватиметься приватизація виключно через систему електронного аукціону. Йдеться про об’єкти вулиці Валленберга Рауля, 52; пл. Духновича Олександра, 15; пл. Кирила і Мефодія, 7; вул. Миру, 13; вул. Миру, 20; Недецеї Яноша, 32; вул. Шерегіїв братів, 11А.

До цього відбувся конкурс із відбору суб’єктів підприємницької діяльності з визначення експертної грошової оцінки нерухомого майна. Цьогоріч влада міста, починаючи з весни, провела кілька зустрічей з головами депутатських фракцій та представниками постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин. Перша така зустріч відбулася в березні, і було обумовлено, що після відкриття в місті ряду нових об’єктів – ЦНАПу, Будинку Національних спільнот (Центру громадськості), Палацу культури буде вивільнено ряд приміщень.

Читайте також:
На ремонт комунального майна у Мукачеві виділять понад 20 мільйонів

Окрім того, опісля проведення інвентаризації в місті зафіксовано чимало об’єктів комунального майна, які або не використовують або використовуються на за призначення. Уже затверджено перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації в 2019-2020 роках шляхом аукціону.Проведено й конкурс на визначення майнової оцінки майна, що дозволило встановити його реальну вартість.

Як запевняють у Мукачівській міськраді, також у електронних та друкованих ЗМІ буде оприлюднено умови аукціону, перелік та опис майна. При цьому принципова позиція – прозора оцінка майна, продаж виключно через електронні майданчики «Прозорро» і публічний розподіл коштів на соціально-економічний розвиток міста. Зокрема, на ті галузі, де буде відбуватися продаж об’єктів.

Нагадаємо, у Мукачеві триває реконструкція поліклініки.

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно