У Мукачеві може виникнути надзвичайна ситуація. Фахівці звернулись до уряду

Життя  29 листопада 2019 року, 11:33 13825

У Мукачеві відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Одне із головних питань, що розглядалось на комісії — це стан мостів по вул. Берегівська-об’їзна та вул. Масарика Томаша.

Прийнято рішення звернутись до Державної та обласної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо фінансування капітального ремонту цих мостових споруд. Мости комісійно обстежили разом і залізничниками. І висновок невтішний – виявлені недоліки створюють загрозу для безпеки руху поїздів, автотранспорту та пішоходів.

Відтак, використання шляхопроводів стає вкрай небезпечним та може призвести до руйнації опорних елементів, що несе загрозу населенню та інфраструктурі міста, і, як наслідок — ймовірність виникнення надзвичайної ситуації на території міста.

Loading...

Читайте також:  На Тячівщині закриють аварійний міст

Особливу увагу члени комісії звертають на необхідності та терміновості виконання робіт з проведення капітального ремонту цих об’єктів для забезпечення вантажних та пасажирських перевезень даними транспортними магістралями. Адже через них по вулицях Берегівська-об’їзна і Масарика Томаша та залізничними коліями під ними проходять транспортні магістралі державного значення, які сполучають міста України із країнами Європи і забезпечують пропуск вантажних та пасажирських перевезень.

"Тому вказані об’єкти мають важливе стратегічне значення для національної безпеки та соціально-економічного розвитку не лише Закарпаття, а в цілому для України", – повідомили в Мукачівській міськраді.

Комісія у зверненні пропонує уряду забезпечити фінансування будівельно-монтажних робіт із ремонту шляхопроводів по вул. Берегівська-об’їзна, вул. Масарика Томаша міста Мукачева за рахунок субвенції з державного бюджету.

Нагадаємо, вся Україна дізналася про закарпатський міст, на якому планують садити картоплю.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0