Закарпатців благають допомогти врятувати життя однорічної дівчинки

Життя  29 листопада 2019 року, 13:13 3617 ФОТО

Маленькій дівчинці Ані із села Неліпино Свалявського району поставили страшний діагноз – атрезія жовчно-вивідних шляхів. Бельгійська клініка Saint-Luc погодилась прийняти однорічну дівчинку на лікування.

Керівництво клініки наразі готує всі необхідні документи для того, щоб прийняти маленьку пацієнтку. Але для лікування Ані необхідна значна сума грошей. За попередньою інформацією, йдеться про 135 тисяч євро. У закарпатської родини таких грошей нема. Тому рідні Ані та волонтери звертаються до небайдужих закарпатців із проханням про допомогу.

Loading...

Читайте також:  Сьогодні помер 12-річний хлопчик, якому закарпатці збирали гроші на лікування

Стан дитини погіргується. Прогресує цироз печінки, наростає асциз. Єдиних вихід врятувати Аню – пересадка печінки. Дівчинці всього 1 рік і увесь цей час дитинка перебуває в лікарнях. Клініка в Бельгії погодилася лікувати дитину, адже інші європейські лікарні, в які зверталися батьки, відмовляли через занадто маленьку вагу тіла. Дівчинка важить лише 5 500. Попередньо відомо, що лікування обійдеться у близько 135 тисяч євро. Та це лише приблизна сума. Окрім суми за операцію є ще багато інших витрат.

Однорічна Аня із Неліпина потребує пересадки печінки, аби вижити

Волонтери запевняють, що всі необхідні документи для виїзду будуть готові через кілька тижнів. Наразі батьки за допомогою небайдужих зібрали біля 50 тисяч гривень. Але цієї суми недостятньо, аби врятувати однорічну дитинку.

Приват Банк: 5168 7574 0717 1257. Бруняк Мар’яна Іванівна (мама дитини), моб.тел +38066 112 8498.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0