Рейдерське захоплення в Ужгороді? Поліція пояснила ситуацію, яка виникла сьогодні

Життя  29 листопада 2019 року, 21:40 1266

Сьогодні, 29 листопада, в окремих інтернет-виданнях з’явилася інформація про рейдерське захоплення в місті Ужгород адмінприміщення, яке до цього належало профспілковій організації краю. Однак, ця інформація є недостовірною.

Ще в 2017 році розпорядженням Кабінету Міністрів України було передано частину адмінбудівлі в місті Ужгород на пл.Народній, яке належало профспілковій організації краю, до сфери управління Державної судової адміністрації. 

Loading...

Читайте також:  Правоохоронці перевіряють інформацію, чи дійсно двоє поліцейських в Ужгороді побили чоловіка

Профспілки оскаржували це рішення Кабміну в судах, але вироки були ухвалені не на їхню користь.  Разом з тим, у 2017-2018 роках в Ужгородський відділ поліції надходили заяви про те, що обласна рада профспілок перешкоджає власникам у користуванні частиною будівлі.

За фактом захоплення громадських або державних будівель чи споруд проведено досудове слідство, причетним особам повідомлено про підозру. 

І от сьогодні рішення суду про передачу частини адмінбудівлі на площі Народній в м.Ужгороді судовій адміністрації нарешті було виконано. Правопорушень не допущено. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0