Єгерська служба сумнівається у тому, що овець в Усть-Чорній загризли саме вовки

Життя  5 грудня 2019 року, 12:06 2257

Днями у соцмережі з’явилась інформація, що на Закарпатті вовки загризли овець. Водночас працівники єгерської служби ДП "Мокрянське ЛМГ" стверджують, що в Усть-Чорній овець загризли не сіроманці.

Нагадаємо, декілька днів тому господар на галявині неподалік селища знайшов три туші загризених овець. Відразу підозра впала на вовків.

"Однак ніхто з місцевих поблизу селища вовків не бачив, тож, аби з’ясувати, хто згубив тварин, за справу взялись працівники ДП "Мокрянське ЛМГ" – головний мисливствознавець Володимир Куцин та єгері, які й ведуть нагляд за тамтешньою фауною", – йдеться у повідомленні Закарпатського ОУЛМГ.

Loading...

Читайте також:  На Закарпатті вовки наробили лиха, – соцмережі

Як розповів Володимир Куцин, напередодні події власник отари випустив тварин пастись на галявині поблизу оселі, однак ввечері не загнав овець до хліва, а залишив просто неба. Тому тварини стали легкою здобиччю хижаків. Однак стверджувати, що овець загризли саме вовки мисливствознавець не може.

З його слів, ймовірніше, що це зробили собаки. Для того, щоб знати точно, впродовж трьох днів головний мисливствознавець разом з представниками єгерської служби обстежили лісову зону поблизу селища у радіусі понад 6 км, однак доказів того, що до населеного пункту спустились хижаки, не знайшли.

Володимир Михайлович зазначає: якби на овець напали вовки, ймовірніше, туші тварин не залишились би цілими – вони з’їли б значну частину здобичі.

Окрім того, Володимир Куцин попереджає та просить селян бути обачними, адже з лісу до гірських населених пунктів нерідко у осінньо-зимовий період спускаються хижаки. Відтак необхідно бути обачними та стежити за тим, аби домашні тварини були на ніч зачинені у хлівах.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0