В Ужгороді сьогодні стався неочікуваний інцидент: опубліковано відео

Життя  5 грудня 2019 року, 15:32 137179 ВІДЕО

Сьогодні у Фейсбуці оприлюднили відео, яке зафіксував автомобільний відеореєстратор в Ужгороді. На ньому видно, як в обласному центрі на вулиці Другетів козуля перебігає дорогу, по якій у цей час їдуть авто. Одне з них, на жаль, трохи зачепило тварину.

Loading...

Читайте також:  Відеокамери зафіксували інцидент, який трапився в одній із піцерій Мукачева

"Я звичайно знав, що в Ужгороді багато оленів, але до такого я не був готовий", – зазначає Валерій Ванжула, який опублікував відеозапис. Зауважимо, що цей інцидент трапився 5 грудня близько 9 ранку.

А раніше курйозний випадок із свинями зафіксували камери у Ракошині.

Нагадаємо, днями камери зафіксували дивну крадіжку в центрі Мукачева.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 2
Imre 06.12.2019, 17:49
Та ладно. Черговий бограч летів. Я би ту косулю щеб добив контрольно в голову . Наприклад в Австрії в Карінтії тільки за цей рік 857 аварій з косулями . Йому ще дуже повезло що був 1 а так вони перелітають траси толпами по 5 6 осіб тіпа сімя файта . машині капец. 02 червня цього року 2019 їду на роботу дощ просто лиє неймовірно мусай аж на двійку включати двірники бо нічого не видно і тут з під канави вискакує таке молоде більше 50 км немож їхати бо нич не видиш і вискочила на машину . Довбанула машину об правий бік машині три місяці 2019 року взагалі ппц . і побіжала далі і то в 4-10 ранку . Поліція дала пітверждення що сталася аварія бо якщо ти збив то визивають єгеря і якщо косуля здохла то 300 євро штраф . а так є підтвердження поліції що сталося аварія і заплатив 200 євро своїх а страхова компанія за ремонт виклала 3000 євро за ремонт і за час роботи 109 євро фірми Nissan . Порахуйте на гривні
Зоряна 06.12.2019, 08:54
Навіть не зупинився подивитись як там тваринка?