Отруєння у мукачівському дитсадку: офіційні подробиці

Життя  10 грудня 2019 року, 21:40 4225

Минулого тижня в дошкільному відділі навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня – гімназія" через скарги батьків на стан здоров’я діток були протягом двох днів відсутні десять вихованців закладу.

Вже в п’ятницю та в понеділок діти знов почали відвідувати заклад. Адміністрація дошільного закладу розпочала превентивні заходи – всі працівники проходитимуть додаткому медичну перевірку.

Читайте також:  В одному з дитсадків Мукачева діти отруїлися молочкою: подробиці

Перевірятимуть фахівці Держспоживслужби і харчові продукти, з яких готується їжа в закладі і водночас констатують, що наразі в місті фіксується ріст захворюваності на ротавірусні інфекції.

"Молочна продукцію в навчальний заклад постачається з Хмельницька. Ця продукція теж перевіряється. Що саме минулого тижня стало причиною погіршення стану дітей – з’ясовують фахці", – зазначають в Управлінні освіти, молоді та спорту м. Мукачево.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 3
Отец ребенка 12.12.2019, 21:14
Что за бред? Какие 10 детей? Где Вы берете такую информацию? Один ребенок заболел, который по всей видимости отравился дома а не в садике! Водим ребенка в данный садик и всем довольны!
Мама 1 11.12.2019, 03:52
Підтримую сказане нижче. У багатьох садках діти захворіли, але кругом тишина.
Мама 10.12.2019, 23:14
Між іншим діти захворіли не лише в цьому закладі, перевірте інші садочки. Інформацію замовчують. Батьків просять на робити розголосу