У Мукачеві відбулась історична подія

Життя  11 грудня 2019 року, 08:36 1103 ВІДЕО

Десятки єпископів, сотні священнослужителів з багатьох країн світу, зокрема Польщі, Угорщини, Румунії, Словаччини, а також представники з Ватикану зібрались учора, 10 грудня, у римо-католицькому соборі святого Мартина на історичній події для нашого краю – урочистій Месі з освячення єпископа-помічника Мукачівської дієцезії РКЦ.

У Мукачеві подібне відбувається вперше, тому побачити значущу подію на власні очі зібралось сотні містян, а також представники всіх релігій. У кафедральному соборі архиєпископ, ватиканський дипломат Клаудіо Ґуджеротті зачитав буллу Папи Франциска, якою повідомлялося, що Святіший Отець прийняв та розглянув прохання єпископа Антала Майнека про призначення єпископа-помічника для Мукачівської дієцезії. Ним став о. Микола-Петро Лучок.

Loading...

Читайте також:  Про закарпатського священномученика зняли фільм

Єпископ Микола-Петро Лучок народився 26 березня 1974 року в Мукачеві. В 1994 році вступив до Ордену Братів Проповідників, в якому 2000 року склав довічні обіти. Богословську освіту здобував у домініканській філософсько-богословській колегії в Кракові. Новий єпископ-помічник Мукачівської дієцезії в Україні написав 2 книги та володіє 6 мовами: українською, угорською, словацькою, російською, польською та англійською. Докладніше – у сюжеті "М-студіо".

Нагадаємо, у сім’ю закарпатського священика прийшла біда. Він потребує допомоги.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0