Поліція закликає закарпатців не замовчувати факти домашнього насильства

Життя  11 грудня 2019 року, 16:57 444

Сьогодні, 11 грудня, на площі Театральній в Ужгороді відбулася акція «Дій проти насильства», приурочена до всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». У заході взяли участь керівники міста, соціальних служб та інших державних інституцій.

Поліцію Закарпаття на акції «Дій проти насильства» представляли заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Вадим Ситало та старший інспектор управління капітан поліції Діана Шемет. Участь в акції також взяли працівники обласного управління патрульної поліції.

Після виступів організаторів та учасників акції відбувся флешмоб юних ужгородців «Долоньки проти насильства», маленькі учасники якого залишили відбитки своїх рук на спеціальному ватмані. У такий спосіб діти долучилися до подолання «дорослої» проблеми насильства.

Loading...

Читайте також:  Жорстоке вбивство: на Закарпатті чоловік забив дружину до смерті

Як наголосив заступник начальника УПД ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Вадим Ситало, головним завданням акції є привернення уваги суспільства до проблеми домашнього та сексуального насильства. Громадяни повинні усвідомити, що цю проблему не можна приховувати, що відкрито говорити про такі факти не є ганьбою і що держава в особі поліції та відповідних соціальних служб здатні захистити жертв насильства та покарати їхніх кривдників.

Акція Дій проти насильства в Ужгороді

«Зокрема, в Ужгороді цілодобово чергує спеціальна мобільна оперативна група поліції «Поліна», завданням якої саме є протидія домашньому насильству, – розповіли у відділі комунікації поліції Закарпатської област. – Тож якщо ви або ваші близькі стали жертвою домашнього тирана, не мовчіть про це, а телефонуйте на «102».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0