Митники знайшли в запасному колесі 216 пачок цигарок

Життя  11 грудня 2019 року, 16:43 563 ФОТОФАКТ

Сьогодні, 11 грудня, на пункт пропуску смугою «червоний коридор» заїхав «Volkswagen Transporter» з українською реєстрацією під керуванням українця. Чоловіку запропонували заповнити митну декларацію, в якій він вказав свої паспортні дані та наявність у нього ручної поклажі з особистими речами.

При усному опитуванні громадянин зазначив, що не перевозить товарів та предметів заборонених або обмежених до вивезення з митної території України, а також прихованих від митного контролю. Враховуючи результати аналізу ризиків працівники митниці прийняли рішення провести повний огляд автомобіля.

Loading...

Читайте також:  Із річки виловили понад 1500 пачок сигарет

При проведенні поглибленого митного огляду, в запасному колесі до автомобіля, що знаходилось у багажному відсіку, митники виявили приховані 216 пачок цигарок з акцизними марками України.

У машині знайшли контрабандні сигарети

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних вилучено цигарки та запасне колесо. Загальна вартість цигарок – 10267 грн, запасного колеса – 800 грн.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0