За п’ять років сплата військового збору суттєво збільшилась

Життя  12 грудня 2019 року, 15:05 434

Протягом січня-листопада 2019 року до бюджету перераховано понад 271 млн грн військового збору. Варто зазначити, що надходження від цього податку зростали з кожним роком із моменту його впровадження.

До прикладу, протягом 11 місяців 2015 року до казни було перераховано трохи більше 121 млн грн військового збору, відтак за аналогічний період поточного року на 150 млн грн більше. Зауважимо, що військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії. Ставка цього платежу становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню.

Loading...

Читайте також:  У військовій частині Ужгорода трапилась надзвичайна подія

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за сплату збору до бюджету, при нарахуванні доходів у вигляді заробітної плати на користь платника податків, є роботодавці. "Нагадуємо, що 28 грудня 2019 – останній день сплати військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу за листопад", – зазначили у відділі комунікацій ГУ ДПС у Закарпатській області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0