У "Нафтогазі" оприлюднили важливе повідомлення, яке стосується багатьох українців

Життя  18 грудня 2019 року, 10:08 3928 ВІДЕО

Якою буде вартість газу після Нового року? Це питання хвилює всіх українців, адже контракт із Росією закінчується 31 грудня 2019 року. Наразі "Нафтогаз" пропонує кілька варіантів оплати і вартості, однак лише до квітня 2020 року.

Всім платникам за послуги з газопостачання відомо, що наразі в Україні діє система, коли щомісяця "Нафтогаз" встановлює іншу ціну. Наприклад, у жовтні 2019 року за куб газу закарпатці сплачували 6,28 грн., у листопаді – 7,07 грн., в грудні доведеться сплатити 6,30.

Loading...

Читайте також:  У "Нафтогазі" пояснили, чому газ подорожчає

А що ж буде з наступного року? З 2020 року ціни на газ для населення мали б стати ринковими. Проте "Нафтогаз" пропонує споживачам протягом опалювального періоду купувати блакитне паливо за фіксованими цінами. Всі охочі можуть відмовитися від цієї пропозиції і купувати газ за ринковою ціною.

Отже, споживачам, які хочуть отримувати газ за ціною, що буде змінюватися щомісяця до кінця опалювального сезону в залежності від ринкових обставин, необхідно до 24 грудня звернутися до своїх регіональних збутових компаній і написати заяву про відмову від гарантованої ціни. Тоді вони щомісяця будуть оплачувати газ за регульованими цінами.

Якщо з гарантованою ціною є хоч якась чіткість, принаймні до квітня 2020 року, то помісячна вартість відома лише за січень. Докладніше – у сюжеті каналу "М-студіо". 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0