Для Мукачівської ЦРЛ придбали нове обладнання за 800 тисяч

Життя  24 грудня 2019 року, 12:23 944 ФОТО

Переваги лапароскопічної стійки очевидні, кажуть хірурги, адже з її допомогою складні операції по видаленню жовчного міхура, апендициту і гриж можна проводити через невеликі проколи, що абсолютно безболісно для пацієнтів.

Прилад оснащений ендоскопом та великим екраном, на який передається збільшене в сотні разів зображення внутрішніх органів. Видно всі структури, артерії, вени, лімфатичні судини – жодної найменшої деталі не пропустити. Обладнання оснащене різними багатофункціональними приладами, режимами коагуляції, що дозволяє зменшити до нуля можливі крововтрати під час операції.

Loading...

Читайте також:  В одній із клінік Закарпаття провели унікальну операцію, аби врятувати молодого хлопця

За словами медиків, завдяки використанню сучасної лапароскопічної стійки менше травмуються тканини, скорочується період реабілітації, крововтрата і ризик розвитку ускладнень зводиться до нуля. Хворі значно легше переносять операції і швидше одужують, вже на третій день пацієнт може повернутися додому, тоді як раніше реабілітація тривала більше тижня.

"Сучасне обладнання лікарня придбала за гроші місцевого бюджету, його вартість понад 800 тисяч гривень", – зазначили у Мукачівській міськраді.

Нагадаємо, мукачівцям проводять безкоштовні операції із заміни суглобів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0