Сьогодні почалася реєстрація на пробне ЗНО-2020

Життя  3 січня 2020 року, 08:49 1296

У 2020 році пробне ЗНО відбуватиметься в кінці березня. Реєстрація для участі в тесті розпочалася 3 січня і триватиме до 24 січня. Тест з української мови та літератури вступники матимуть можливість скласти 21 березня. Іспит з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та іноземної мови (на вибір англійської, іспанської, німецької та французької) відбудеться 28 березня, –  повідомляє сайт УЦОЯО.

Loading...

Читайте також:  Репетиторка з Мукачева склала ЗНО з двох предметів на 200 балів, аби довести учням, що це можливо

Пробний тест не є обов’язковим для абітурієнтів, до того ж платним. Вартість складання одного пробного тесту в 2020 році варіюється в залежності від регіону, в якому вступник складатиме іспит. Так, в Івано-Франківській, Закарпатській, Тернопільській та Чернівецькій областях вартість складає 142 гривні. “Репетиція” іспиту проводиться з метою ознайомлення всіх охочих зі структурою тесту та процедурою складання загалом. Зокрема, учасники матимуть можливість:

  • пройти пробний тест, попрактикуватись в заповненні бланків відповідей;
  • отримати правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти після тесту у визначений час;
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитися ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Нагадаємо, що ЗНО з математики буде обов’язковим.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0