Стан вкрай важкий: у закарпатській родині трапилась трагедія

Життя  4 січня 2020 року, 10:54 12032

Другий день нового року став трагічним для однієї з родин Перечинщини. Там, внаслідок пожежі, постраждав 26-річний чоловік. Причиною інциденту, за попередньою інформацією, стало самовільне втручання у внутрішньобудинкові мережі та порушення правил користування газом.

Тепер молодий чоловік перебуває в Закарпатській обласній лікарні імені А.Новака. Його стан — вкрай критичний: глибокі опіки 40% тіла, опіки дихальних шляхів. Лікарі борються за його життя.

Loading...

Читайте також:  Мешканець Перечина отримав страшні опіки внаслідок пожежі

«Ця ситуація ще вимагає розстежень. Однак, варто ще раз нагадати закарпатцям базові речі. Ми постійно наголошуємо, що втручатися у роботу газових приладів та внутрішньобудинкових мереж – надзвичайно небезпечно. Через це виникає великий ризик нещасних випадків: чи то вибухи, чи то отруєння чадним газом. Встановлювати чи ремонтувати газові прилади без відповідних дозволів і наражати на безпеку себе та оточуючих – злочин», – пояснив головний інженер АТ «Закарпатгаз» Віктор Водзінський.

До нещасних випадків може призвести ряд порушень:

  • самовільне встановлення, демонтаж, зміна місця розташування газових приладів;
  • відсутність вентиляційного каналу та доступу повітря у приміщення;
  • несправність димових та вентиляційних каналів;
  • влаштування витяжної вентиляції із штучним спонуканням у приміщенні, де встановлені газові прилади із відведенням продуктів згорання в димохід;
  • негерметичність димових каналів;
  • несправність автоматики безпеки газових приладів;
  • використання газових приладів не за призначенням (обігрів кімнат за допомогою газових плит, пальників та іншого обладнання);
  • наявність витоків газу;
  • відсутність технічного обслуговування приладів.

У 2019 році в Закарпатті сталося 8 нещасних випадків, в яких постраждало 15 осіб. Один випадок мав летальний наслідок. Враховуючи вищенаведену інформацію, АТ «Закарпатгаз» звертається до всіх громадян бути свідомими і не порушувати правила встановлення або експлуатації газових приладів та обладнання. Від цього залежить здоров’я і життя найрідніших.

Нагадаємо, внаслідок вибухів газу на Мукачівщині постраждало двоє людей.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0