Професійні сомельє обирали найкращі вина фестивалю «Червене вино-2020»

Життя  11 січня 2020 року, 14:44 1778 ФОТО

Колір, прозорість, аромат, смак та загальна оцінка – саме за такими критеріями професійні сомельє сьогодні обирали найкращі вина двадцять п’ятого ювілейного фестивалю «Червене вино-2020». В складі журі голова спілки приватних виноградарів та виноробів Закарпаття Олександр Ковач, член дегустаційної державної комісії Віктор Костенко, учасник міжнародних дегустацій Омар Брегвадзе, професійний сомельє із сусідньої Угорщини Золтан Беняк а також експертка з розвитку еногастрономічного туризму Світлана Злобіна.

Loading...

Читайте також:  «Червене вино 2020»: чим пригощають та як розважають гостей фестивалю

Сухі білі та червоні, напівсолодкі та солодкі – найкраще вино журі мало обрати із 81 взірця за 10-ти бальною системою. За словами Олександра Ковача велика палітра саме сухих вин, серед найпопулярніших сортів білого - Леанка, Рислінг , Шардоне, червоного – Кабарне, Алібернет, Цвайгельт. Тако, у Мукачівській міськраді повідомили, що завтра о 10.00 годині відбудеться винна конференція-семінар за підсумками конкурсу вин.

Нагадаємо, у Мукачеві стартував 25 ювілейний фестиваль «Червене вино 2020».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
перше утіть 11.01.2020, 18:34
перше утіть Людей мало.ціни космос Самі туристи мукачівців ниє Люди приходять і уходять. За сі гроші мож в ресорані в теплі посидіти а не туту мерзнути. Концертна програма нияка. Пару жебраків там стоїть та хлопає.