Скандальний продаж нерухомості у Мукачеві: чиновники допустили грубу помилку

Життя  14 січня 2020 року, 16:29 3599 ФОТО, ДОКУМЕНТ

Цими днями в Мукачеві не стихають розмови про скандальний продаж нерухомості у місті. Зокрема, будівлі ММКП Мукачівводоканал на площі Кирила і Мефодія, 7, а також майновий комплекс по вулиці братів Шерегіїв, 11 А.

Під час продажу ММКП Мукачівводоканал допустили грубу помилку

Найбільш цікаво те, що обидва об’єкти за два тижні придбав 22-річний хлопець із Свалявського району Василь Лемак. Обійшлись дві будівлі молодому мільйонеру обійшлись всього в 10,5 мільйонів гривень. Хоча спочатку тільки будівлю ММКП Мукачівводоканал планували продати за 10 мільйонів.

Loading...

Читайте також:  22-річний хлопець придбав ще один майновий комплекс у Мукачеві: продовження історії

Та, виявляється, місцеві чиновники допустили грубу помилку під час продажу. Сьогодні, 14 січня, Мукачівська міська рада опубліковала протокол електронного аукціону об’єкту за адресою Мукачево, площа Кирила і Мефодія, 7, який сформований системою 07.01.2020 року та запропонований на підписання сторонам. 13.01.2020 року протокол підписаний переможцем.

22-річний хлопець придбав дві будівлі у Мукачеві за понад 10 мільйонів

Як розповів мукачівський активіст та юрист Павло Мельник, статтею 64 Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, переможець електронного аукціону підписує протокол про результати електронного аукціону та надає його оператору електронного майданчика, через якого ним подано цінову пропозицію, протягом трьох робочих днів із дня, наступного за днем його формування електронною торговою системою.

Читайте також:  Як 22-річний хлопець придбав чималу нерухомість у центрі Мукачева або історія про дивний продаж

"Торги відбулися 07.01.2020 року. Робочими днями були 08.01, 09.01., 10.01. і 11.01.2020 року. Протокол переможцем підписано аж через 5 робочих днів, – зауважив Павло Мельник. – Статтею 67, якщо переможець електронного аукціону не підписав такий протокол у встановлені строки, орган приватизації складає та завантажує відповідний акт в електронну торгову систему".

Зазначений акт відсутній у електронній системі. "Більше того, міською радою затверджений протокол ще до підписання його переможцем. Це вказує на прямі корупційні зв’язки міської ради та позадоговірні відносини", – підсумував юрист.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 2
Іванна 14.01.2020, 18:14
Паша молодець, хоч один ворушить злочинне кубло, є шанс що ці ліві торги відмінять і мож буде продати елітне майно і землю не за 10 млн, а за 30-40 млн наприклад та робити щось з каналізацією та водопроводом у місті, бо там повна ж.па, а теперішнє начальство водоканалу працює виключно на казнокрадів з меріі та своі кармани, бізнесмени хринові, все ім мало, але є бог на небі.
Читач 14.01.2020, 17:33
Петро Мельник! Як з вами звязатися? Водоканал був конфіскований радянською владою від мого прямого родича. Якщо є сенс поборотися за нього то хотів би звязатися з вами