"Я кричала, як навіжена", – мукачівський клоун серед ночі налякав жінку

Життя  15 січня 2020 року, 09:48 4823

У грудні минулого року все Закарпаття дізналося про Мукачівського клоуна Пеннівайза. Про хлопця, переодягнутого в костюм головного героя фільму жахів "Воно" не говорив хіба що ледачий. Новина про клоуна, який лякає людей у Мукачеві, облетіла всю Україну. Про нього навіть писали закордонні ЗМІ.

Однак після такого розголосу, мукачівським клоуном зацікавилась прокуратура. Після цього клоун не лякав людей і не публікував моторошні відео. Але тривало це недовго.

Зокрема, сьогодні вночі мукачівський Пеннівайз налякав жінку в Ужгороді. Вона з чоловіком йшла Київською набережною близько півночі, як раптом із-за дерева вистрибнув клоун і луснув помаранчеву кульку просто жінці під вухо.

Loading...

Читайте також:  Клоун із фільму жахів у Мукачеві: оприлюднено провокативні відео

"Я кричала, як навіжена, бо не очікувала абсолютно, а мій чоловік ледь стримався, щоб не вдарити з усієї сили йому по голові", – розповіла ужгородка Антонія Галайда.

Чоловік Антонії змусив клоуна зняти маску і вибачитись. Проте ужгородка вже була не на жарт налякана. До того ж, неподалік був ще один хлопець, який знімав усе це на відео. Зі слів жінки, після цього вони з чоловіком викликали поліцію, а мукачівський клоун із напарником втекли.

Новина про клоуна розлетілась у соцмережах. І закарпатці активно обговорюють цей випадок.

Мукачівський клоун в Ужгороді налякав жінку

Мукачівський клоун Пеннівайз в Ужгороді налякав жінку

Клоун Пеннівайз в Ужгороді налякав жінку

Читайте також:  Журналісти спробували зв’язатися з мукачівським клоуном

Пеннівайз налякав ужгородку вночі

Зазначимо, що усю наявну інформацію про мукачівського клоуна та відео, які викликали хвилю обурення, ви можете побачити тут.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Пені 15.01.2020, 15:00
Клоун - ідіот!