На Закарпатті облаштують туристичні стоянки та чотири в’їзди в область

Життя  15 січня 2020 року, 12:14 417

Заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк та начальник управління туризму та курортів департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Любов Когуч разом з керівниками громад Міжгірського та Воловецького районів оглянули місця для розміщення туристичних стоянок, які планується встановити у рамках реалізації проекту «Розвиток туристичної інфраструктури Закарпатської області через покращення навігаційних елементів та встановлення туристичних стоянок».

Loading...

Читайте також:  Який штраф передбачений за зупинку на місці водіїв з інвалідністю

Під час огляду місць для облаштування стоянок, окрім наявних вільних площ, враховувались ще й логістична складова до туристичних об’єктів, туристичні потоки та перспективи розвитку туристичної сфери громад. Також вищезазначеним проектом передбачено облаштування чотирьох в’їздів в область та встановлення 50 дорожніх інформаційних знаків до історико-культурних пам’яток та туристичних об’єктів краю.

Реалізація проекту передбачена коштом державного бюджету у рамках програми «Підтримка регіональної політики України» та обласного бюджету у рамках реалізації заходів «Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016 – 2020 роки».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0