Другу дитину у батьків, з вини яких нещодавно згоріла донька, не вилучатимуть

Життя  17 січня 2020 року, 09:39 816 ВІДЕО

До села Порошково Перечинського району вчора, 16 січня, виїжджала робоча група проаналізувати умови проживання родини Волошин, в якій нещодавно під час пожежі загинула молодша донька Марійка. Старша дитина не постраждала.

17-річна мати дітей Ірина Волошин

Про це повідомила начальниця служби у справах дітей обласної адміністрації Світлана Якімеліна. "Потрібно вирішити, що робити з цією другою дитиною. За попередніми даними, ця сім’я не перебувала в полі зору ні служби у справах дітей, ні центрів соціальних служб сімей та молоді", – зазначила Світлана Якімеліна.

Loading...

Читайте також:  Загинула дитина: мати дівчинки розповіла про трагедію

За словами жінки, фактів насильства в цій сім’ї не було жодного відомо. "Потребу вилучення дитини як такої у батьків в юридичному плані на сьогоднішній день ми попередньо не бачимо, – заявила Світлана Якімеліна. – За попередніми даними, там є бабуся і дідусь, в яких умови проживання відповідні. Також розглядається питання влаштування дитини на державне утримання на той період, поки родина не вийде з кризи". Докладніше – у сюжеті "UA:Закарпаття".

Нагадаємо, 13 січня в цій сім’ї загинула дівчинка, якій був всього 1 рік і 4 місяці. Поки діти спали, 17-річна мати залишила запалену свічку і пішла до магазину. Ліжко Марійки загорілось. У сім’ї залишилась ще одна дитина.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0