Міністерка освіти пояснила, чому поскаржилась на "малу" зарплату в розмірі 36 тисяч гривень

Життя  23 січня 2020 року, 08:12 2151

Невдале формулювання – саме так свої слова про маленьку зарплату пояснила міністерка освіти і науки України Ганна Новосад. Посадовиця в одному з інтерв’ю заявила, що на теперішню зарплату у 36 тисяч гривень не могла б забезпечити власну дитину.

Ці слова викликали неабиякий резонанс. Врешті Новосад вирішила розставити крапки над "і", оприлюднивши допис на своїй фейсбук-сторінці.

Loading...

Читайте також:  Міністерка освіти поскаржилась на низьку зарплату. Вона отримує 36 тисяч на місяць

"Для мене посада міністра – це точно не спосіб отримання великих статків. Мені важливо втілити ті зміни, які ми, як уряд, пообіцяли, коли розпочали роботу. Це мій основний мотиватор. Мене не влаштовує зарплата вихователя у 4 тисячі гривень, вчителя із 30-річним стажем у 8 тисяч, чи робота науковців на 0,75 ставки", – зауважила вона.

За словами Новосад, у своєму інтерв’ю вона намагалася пояснити: одне з ключових завдань уряду в рамках реформ – зростання заробітних плат освітян та науковців.

"Я розумію, що формулювання у моєму інтерв’ю було невдалим. Ми досі маємо значний розрив у доходах людей, до цього важливо ставитися чутливо. Але не менш важливо будувати суспільство, де кожен може власними знаннями та чесною роботою досягати більшого. І це буде не соромно", – додала міністерка.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0