Скандальний продаж нерухомості у центрі Мукачева: що цього разу вигадали в міськраді

Життя  29 січня 2020 року, 15:04 21633 ФОТО, ДОКУМЕНТ

Кілька тижнів тому інтернет-видання "PMG.ua" писало про те, як 22-річний хлопець придбав чималу нерухомість у центрі Мукачева. Йшлося про будівлю ММКП Мукачівводоканал на площі Кирила і Мефодія, 7. 

Загальна площа цього приміщення складає 510,3 кв.м. Але продали її  на початку січня цього року всього за трохи більше, ніж 5 мільйонів гривень. Придбав будівлю хлопець 1998 року народження із села Мала Мартинка Свалявського районі.

Loading...

Читайте також:  Як 22-річний хлопець придбав чималу нерухомість у центрі Мукачева або історія про дивний продаж

Крім будівлі ММКП Мукачівводоканалу, хлопець купив майновий комплекс по вулиці братів Шерегіїв, 11 А загальною площею 3.586,7 кв.м. та ціною в понад 5 мільйонів гривень. Ці підозрілі придбання нерухомості обурили багатьох містян. Мукачівці зазначали, що цей юний мільйонер лише підставна особа.

Скандальний продаж будівлі ММКП Мукачівводоканал

Сьогодні ж мукачівський активіст та правозахисник Павло Мельник оприлюднив ще деяку цікаву інформацію, яка стосується цих скандальних продажів нерухомості у місті.

"28 січня 2020 року міською радою опублікований договір купівлі-продажу будівлі ММКП Мукачівводоканалу. У розділі з договором сканований новий протокол електронного аукціону від 07.01.2020, який, на диво, вже підписаний іншою датою, 10.01.2020. Старий протокол, підписаний 13.01.2020, надалі міститься в системі. Тобто, тепер існують два різні протоколи. Такі дії є підробкою та шахрайством, відповідальність за яке передбачена у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років, – зазначає Павло Мельник. – Завантаження у розділі договорів нових протоколів не передбачено системою, але таке нікого не цікавить. Просто в одному файлі з договором скасується новий підроблений протокол". 

Вочевидь, міська влада будь-яким чином хоче якнайшвидше продати будівлю у центрі Мукачева юному мільйонеру із Свалявщини. От тільки виникає питання "Чому?".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Олександр 30.01.2020, 10:20
"Балоган" продовжується, маємо те що маємо лідерів немає тому голосуймо ща Балогів вони нам зроблядь "город-сад"
Іван 29.01.2020, 15:52
Сволота і злодіі, чуствують зо скоро фініш клану, але де правоохоронні органи, за що ім народ платить зарплати??? Страна чудес, але все так не буде, є ще і бог на небі, дехто за ці свинства подавиться.