Із 4 дітьми ледь не сталася трагедія, поки батьки були на заробітках

Життя  5 лютого 2020 року, 10:51 11262

Можливий вибух газу в житловому будинку попередили спеціалісти Виноградівського відділення АТ «Закарпатгаз». Надзвичайно великі об’єми споживання виявили контролери в одному з дворогосподарств села Боржавське.

Вони звернули увагу, що мешканці використали 3800 кубометрів за місяць, тоді як, в середньому, раніше споживали 250-400 кубів. На місце виїхав майстер Виноградівського відділення Михайло Якобишин.

Loading...

Читайте також:  Залишилось кілька днів: «Закарпатгаз» нагадує краянам про їхні обов’язки

Після детального огляду виявив, що в домі, де живуть четверо діток та їхня бабуся (батьки на заробітках), під час нещодавнього ремонту власник самовільно замінив сталевий газопровід, що був збудований відповідно до проекту, на гумовий шланг, непризначений для газопостачання.

Шланг він проклав через стіну поруч із димоходом від твердопаливної печі. Через постійний нагрів шланг пошкодився, а крізь утворені отвори відбувався витік газу в димохід, де проходило його спалювання.

Читайте також:  Чому українці повинні плати за газ, яким не користуються: пояснення міністра

«Унаслідок вказаних дій створилася загроза вибуху. На щастя, завдяки вчасним діям спеціалістів, трагедії вдалося запобігти», — прокоментував Андрій Ходаківський, начальник Виноградівського відділення АТ «Закарпатгаз». 

АТ «Закарпатгаз» просить споживачів звернути увагу на цей інцидент і не нехтувати правилами безпеки. Обслуговування внутрішньобудинкових мереж мають здійснювати фахівці, які отримали на це відповідні дозволи і ліцензії, і несуть за свою роботу відповідальність. Необачність та нехтування елементарними правилами безпеки може вартувати життя.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0