Померла 20-річна дівчина, якій закарпатці збирали гроші на лікування

Життя  5 лютого 2020 року, 19:38 67254 ФОТО

Минулого року життя 20-річної закарпатки перевернулось із ніг на голову. У Тетяни Лавренко із  села Крива Хустського району виявили гепатит В. Згодом він дав ускладнення і спровокував цироз печінки.

Померла Тетяна Лавренко, якій необхідна була дороговартісна операція

Шанс на порятунок молодої дівчини був. Потрібна була термінова трансплантація печінки. Однак вартість такої операції, а це понад 100 тисяч євро, була непідйомна для звичайної закарпатської родини.

Читайте також:  Сьогодні помер 12-річний хлопчик, якому закарпатці збирали гроші на лікування

Тому рідні звернулись до небайдужих із проханням про допомогу. Відгукнулося чимало добрих людей, навіть влаштовували доброчинні акції у Хусті.

Але, як стало відомо інтернет-виданню "PMG.ua", днями дівчина померла. Австрійські лікарі понад півроку боролися за життя дівчини. У грудні 2019 року Тетяні навіть стало краще і вона приїхала на свята в Україну.

Померла 20-річна закарпатка Тетяна Лавренко

18 лютого дівчині мав виповнитися 21 рік. Однак до цього дня вона, на жаль, не дожила. Її серце зупинилось назавжди 30 січня. Медики так і не змоли врятувати дівчину із Хустщини. Висловлюємо співчуття рідним Тетяни.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 3
Задовбали 09.02.2020, 22:37
Підари йобані мали бо такоє лічити задарь !!!! Кончені ублюдки на шлюх укидувуть по пару тис доларів а спасти життя людськоє та грош ниє лим машини сука по 200 тис зелених ай по 5 у гаражови....
Клара 06.02.2020, 14:56
Така гарна, молода... Усе впирається в гроші, на жаль. Поки одні з жиру бісяться (депутати наші, олігархи), інші змушені просити і довго збирати потрібну суму для операції... І не завжди встигають...
Олька 06.02.2020, 13:01
Вічна пам’ять Таньці. Досі не можу повірити, що тебе більше з нами нема:(