Молодий хлопець потребує термінової допомоги

Життя  8 лютого 2020 року, 21:40 11563

У молодого актора театру Горвата Віталія Вікторовича виникли серйозні проблеми зі здоров’ям, які потребують дороговартісного обстеження та лікування. Про це повідомили на сторінці Мукачівського драматичного театру. Віталія Горвата знає багато мукачівців і не лише. "Віталій Горват ставав особистістю самостійно – виріс в дитячому будинку та інтернатному закладі без батьківської любові та підтримки, і зараз він потребує допомоги", — йдеться у повідомленні. 

Loading...

Читайте також:  Молодій жінці з Мукачева потрібна допомога

Колектив Театру прийняв рішення показати 16 лютого, о 17 годині виставу «Едіт Піаф». Виконавиця головної ролі Вероніка Тищук відзначена Мукачівською міською мистецькою премією імені О. Духновича за втілення на сцені образу Едіт Піаф. Вистава пройде як благодійна акція. Всі зібрані кошти за показ вистави будуть передані Віталію Горвату для лікування. 

Читайте також:  Маленькому мукачівцю потрібна допомога: хлопчик захворів на тяжку недугу

Механізм збору коштів: на вході до театру знаходитиметься скринька, в яку кожен із глядачів внесе суму (зазвичай вартість квитка на виставу – 100 гривень), яку вважає можливою для себе в допомозі Віталію Горвату, натомість кожен глядач отримає контрмарку з вказаним місцем у залі. Колектив Мукачівського драматичного театру запрошує всіх мукачівців які люблять театр, мають бажання побачити одну із кращих вистав Мукачівського драматичного театру, знають особисто Віталія Горвата, відносяться до нього із повагою та готові допомогти йому, відвідати театр 16 лютого 2020 року о 17 годині. 

Нагадаємо, що маленький закарпатець поборов важку недугу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 4
Мики 14.02.2020, 10:14
Что случилось с мукачевцами?
Беата 09.02.2020, 12:08
Будь ласка напишіть більше деталей про діагноз та реквізити! Є друзі які не байдужі до Віталія, але ми закордоном!
Мукачево 09.02.2020, 00:17
Які це проблеми із здоров‘ям? Обгрунтуйте детальніше будь-ласка і напишіть реквізити банку.
Микола 08.02.2020, 23:19
Знаєте, не всі мають змогу прийти на виступ, але небайдужих людей все таки є чимало! - Додайте реквізити до статті, на які можна також перечислити кошти, хай буде, що може і не багато люди зможуть, але по 100 гривень наприклад кілька сотень чи можливо й тисяч і вже буде неабияка допомога! Особисто можливісті прийти не матиму, але перечислити змога є!