Погода на березень 2020 року: перші прогнози синоптиків

Життя  10 лютого 2020 року, 11:00 69692

Синоптик Володимир Деркач оприлюднив попередній прогноз погоди на березень 2020 року. Згідно його прогнозів, весна прийде за календарем.

Початок березня буде класичним: невеликі опади змінюватимуться зливовими дощами. Приблизно із середини другої декади місяця і до кінця березня буде досить вітряно. У перший місяць весни слід очікувати температурні "гойдалки": вночі буде невеликий мінус, вдень – переважно плюсова температура. Звичайно ж, не виключені і денні морози.

Читайте також:  Погода на лютий: синоптики прогнозують аномалії

Синоптик Володимир Деркач зазначає, що у другій декаді березня опадів буде значно менше. Десь із середини місяця суттєво зросте температура повітря. Такою ж комфортною вона залишатиметься і до кінця місяця.

Водночас Тетяна Адаменко, начальник відділу агрометеорології "Укргідрометцентру" зазначила, що все ж зберігається вірогідність повернення заморозків у березні.

"Такий розвиток подій не виключений. Кожен третій березень в Україні характеризується великою кількістю опадів, тому повернення зими ще може статися", – зазначила синоптик.

У свою чергу завідувачка відділом прикладної метеорології і кліматології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух зазначила, що загалом цьогорічна весна буде характеризуватися відносно теплою погодою.

"Іноді можливі суттєві зниження температури, але вони будуть короткочасними", – зазначила Віра Балух.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0