Митники вилучили в закарпатця понад 300 кг ковбаси

Життя  10 лютого 2020 року, 11:48 836 ФОТО

У неділю, 9 лютого, на митний пост «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби заїхав легковий автомобіль «VW POLO» під керуванням українця. Чоловік слідував у приватних справах з Угорщини в Україну. 

Формою проходження митного контролю громадянин обрав «зелений коридор». Своїми діями закарпатець заявив, що переміщувані ним товари не підлягають письмовому декларуванню та не підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження щодо ввезення на митну територію України.

Loading...

Читайте також:  Через порушення митного законодавства у чоловіка вилучили 90 літрів пива

В ході митного контролю митники виявили не заявлені під час усного опитування товари іноземного виробництва, а саме:  303 кг ковбасних виробів, варених, розфасованих в упаковки виробника масою по 1 кг кожна, торговельної марки «ARO», типу «PULYKA RUD», країна виробництва – Угорщина. Ковбаса знаходилась у багажному відсіку автомобіля.

Зазначені дії закарпатця мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України. Наразі складено протокол про порушення митних правил, ковбасні вироби  вилучено.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0