Піймали на гарячому: у Ракошині розгорівся конфлікт через дії ромів

Життя  10 лютого 2020 року, 13:53 11740 ФОТО, ВІДЕО

У неділю, 9 лютого, у селі Ракошино Мукачівського району розгорівся конфлікт між місцевими мешканцями та групою ромів. Справа в тому, що роми самовільно рубають дерева у селі. І такі випадки, за словами ракошинців, траплялись неодноразово.

А вчора місцеві мисливці піймали на гарячому цих "лісорубів". Розпочався конфлікт, який чоловіки зняли на відео. Як видно, роми зрубали кілька дерев і вже почали їх розпилювати та вантажити на підводу.

Читайте також:  Товариство Червоного Хреста зупиняє реалізацію проекту, який обурив жителів Ракошина

Жителі Ракошина обурені такою поведінкою ромів із сусіднього села. Як стало відомо інтернет-виданню "PMG.ua", сільський голова Ракошина Василь Коштура сьогодні написав заяву до поліції щодо вчорашніх подій.

"Вже сьогодні при виїзді групи швидкого реагування на місце події виявили три зрізані дерева, діаметром від 80 см і більше. Здійснюючи огляд, працівники поліції помітили підлітків ромської національності, які у той час різали вже повалений стовбур. Знаряддя праці у "лісорубів" вилучили", – зазначив Василь Коштура.

 

Фото та відео взяті із соцмереж.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Ніна 10.02.2020, 18:02
Якби роми несли відповідальність за свої вчинки то все би було інакше, а то вони грабують, б'ють і ніхто цим не займається, це ще голова в Ракошині щось робить, а в селі Червеньово, яке рядом там цигани крадуть серед білого дня, ізбивають старих людей і ніхто цим навіть не переймається, потрібно щось вже і робити а то роми скоро почнуть і хати в старих людей відбирати.