Мукачівки можуть скористатися послугами муніципальних нянь

Життя  12 лютого 2020 року, 11:20 465

Щомісяця кожна жінка, яка доглядає дитину до трьох років, може отримати 1779 гривень компенсації за послуги няні. Скористатися послугою можна незалежно від того, чи працює жінка, чи перебуває у декретній відпустці.

Щоб отримати компенсацію, муніципальна няня, яка допомагає жінці, повинна мати зареєстрований ФОП та вказаний у виді діяльності напрямок "Муніципальна няня". Після того, між сторонами укладається трудовий договір. В угоді можуть бути вказані години, коли муніципальна няня допомагає матері чи певний вид допомоги.

Loading...

Читайте також:  Закарпатка народжувала прямо у поїзді, пологи приймали всі пасажири вагону

Потім з необхідними документами, зокрема підтвердженням, що муніципальна няня має оформлений ФОП, родина повинна звернутися в управління праці та соціального захисту. Допомога призначається у розмірі прожиткового мінімуму на дитину до трьох років. Наразі це – 1779 гривень.

"Водночас сім’я повинна платити муніципальній няні зарплату не менше мінімальної. Прозвітувати за оплату праці потрібно до 5 числа кожного місяця. Зараз, в управлінні праці та соціального захисту зареєстровано 7 муніципальних нянь", – повідомили у Мукачівській міськраді.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0