Мукачівець став першим жителем області, який скористався новою послугою міграційної служби

Життя  12 лютого 2020 року, 15:15 29538

Міграційна служба Закарпаття надає безкоштовну нову послугу – внесення кваліфікованого електронного підпису (КЕП) на безконтактний електронний носій ID-картки. Мукачівець Павло Мельник став першим жителем міста та області, який звернувся до міського відділу ГУДМС, аби отримати цю послугу.

Свій електронний паспорт чоловік оформив минулого року, оскільки хотів мати захищений сучасний документ. А внесення КЕП до його ID-картки надає паспорту ще і юридичної сили. Відкриває можливість користуватися різноманітними електронним сервісами державних органів, отримувати адміністративні та банківські послуги, не виходячи з дому.

Loading...

Читайте також:  Електронний паспорт: що чекає на українців

Як повідомляє головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ ГУДМС України в Закарпатській області Ольга Поштак, наявність КЕПу значно розширить можливості українців під час користування мобільним додатком «Дія» та Порталу електронних послуг.

Послуга доступна для громадян України, які досягли 18-річного віку. Надається за бажанням і безкоштовно. Власники раніше виданих ID-карток для внесення КЕПу можуть звернутися до будь-якого підрозділу міграційної служби.

Якщо ж людина тільки подала документи на оформлення електронного паспорта, то активувати свій цифровий підпис вона зможе при отриманні готового документа в підрозділі за місцем реєстрації. Для запису КЕП на чип ID-картки потрібен PIN-код (PIN 2), який особисто вказується  власником електронного паспорта під час його отримання.

До речі, усі працівники ГУДМС в області, які є власниками паспорта громадянина України у формі ID-картки, підтримали запровадження цієї послуги і активували кваліфікований електронний підпис у своїх електронних документах.

Працівники ГУДМС в області активували кваліфікований електронний підпис у своїх електронних документах

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 2
Коронавірус 13.02.2020, 23:40
Скоро вам дибілам чіпи позашивають в голови, та і пернути не годні будете оби нико не знав. Радуйтеся далі тотальному контролю. Країна баранів. ((((
Пашови 12.02.2020, 18:48
Збирай команду і давай на мера міста, бо видиш, що зараз опять за крісло будуть битися два кримінальні клани, тому є шанс пройти третьому порядному кандидату, кіть мукачівці мають мало розуму в голові та провести нормальний аудит діяльності кланів у меріі.