Пункт пропуску «Біла Церква - Сігету Мармацієй»: українська сторона погодила текст угоди

Життя  20 лютого 2020 року, 10:30 554 ВІДЕО

Українська сторона погодила текст угоди про відкриття міжнародного пункту пропуску Біла Церква(Україна) - Сігету Мармацієй (Румунія), тепер черга за румунськими колегами – зазначили в ОДА. Нагадаємо: про відкриття цього пункту пропуску перед урядом клопотали народні депутати від Закарпаття Василь Петьовка, Роберт Горват та Валерій Лунченко

В.о.голови Закарпатської облдержадміністрації Олексій Гетманенко сьогодні в Києві взяв участь у погоджувальній нараді, на якій розглянули текст міжнародної угоди щодо відкриття пункту пропуску Біла Церква (Україна) – Сігету Мармацієй (Румунія).

Loading...

Читайте також:  Оновлення КПП "Лужанка" призупинено

Угода про відкриття пункту пропуску укладається у формі обміну дипломатичними нотами між Кабінетом міністрів України та Урядом Румунії.

Документом, зокрема, передбачено:

  • Відкриття пункту пропуску для міжнародного пішохідного та автомобільного пасажирсько-вантажного сполучення між населеними пунктами Біла Церква(Україна) – Сігету Мармацій (Румунія).
  • Пункт пропуску матиме автомобільну класифікацію та функціонуватиме цілодобово.
  • Румунська сторона за власний рахунок побудує залізобетонний міст.
  • Дорожньо-транспортну інфраструктуру кожна сторона зі свого боку будує самостійно.
  • Відкриття пункту пропуску відбудеться після завершення будівництва відповідної інфраструктури.

На нараді були присутні представники Державної митної служби України, прикордонної служби України, МЗСУ. Українська сторона погодила проект угоди, відтак її передадуть румунській стороні.

Нагадаємо: Народні депутати Василь Петьовка, Роберт Горват і Валерій Лунченко зверталися до Прем’єр-міністра із запитом щодо укладення угодиміж урядами України і Румунії про відкриття прикордонного пункту пропуску «Біла Церква—Сігету Мармацієй».

Читайте також:  Скандал на КПП "Тиса": ввечері затримали знаного закарпатця із чималою партією контрабанди

Цей прикордонний перехід здатний істотно розвантажити діючі на Закарпатті КПП «Дяково—Халмеу» та «Солотвино—Сігету Мармацієй» і спростити перетин кордону в обох напрямках. Це дасть можливість об’єднати туристичні маршрути Карпатського регіону та сприятиме подальшому зміцненню торговельно-економічних, культурних і туристичних зв’язків між обома країнами.

Пропонуємо переглянути візуалізацію проекту:

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0