Карантин у школах Ужгородського району продовжили ще на тиждень

Життя  21 лютого 2020 року, 08:22 1476

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Христини Мацко вчора відбулося засідання  надзвичайної протиепідемічної комісії при  районній державній адміністрації. Розглянули питання щодо епідемічної ситуації із захворюваності на грип і ГРВІ.  Нагадаємо, що у зв’язку зі зростання активності епідпроцесу було призупинено навчальний процес у освітніх закладах району з 3 до 23 лютого включно.

Loading...

Читайте також:  Карантин у школах Рахівщини продовжили ще на тиждень

На засіданні комісії завідувач Чопської районної лабораторії відділення  Ужгородської міськрайонної філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» проінформувала присутніх про санітарно-епідемічну ситуацію та стан здійснення заходів по зменшенню інтенсивності епідемії грипу та ГРВІ в районі. На поточному восьмому  тижні епідемічного сезону відсоток дітей із загального числа захворілих становить 62,6%. Спостерігається  ріст захворюваності на шести дільницях:  Р.Комарівці, Худльово, Коритняни Пацканьово, Минай. Рівень інтенсивності епідемічного процесу згідно наказу МОЗ України характеризується як середній, з перевищенням епідпорогу на 15,9 % та лабораторно підтвердженою циркуляцією вірусів грипу типів А і В, нерівномірним розприділенням захворюваності в розрізі населених пунктів.

З огляду на те, що захворюваність перевищує епідпоріг, комісія прийняла рішення продовжити карантинні заходи (призупинити навчальний процес) у всіх закладах загальної середньої освіти району (включаючи НВК), починаючи із 24.02.2020 року на 7 календарних днів.

Раніше видання повідомляло, що у Перечинській ОТГ на тиждень продовжили карантин.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0