Бедевлянській ОТГ – бути. Закарпатська ОДА надала позитивний висновок

Життя  21 лютого 2020 року, 20:57 779 ФОТО, ВІДЕО

Після блокади та звернення до народного депутата Закарпатська ОДА надала позитивний висновок щодо об’єднання Бедевлянської територіальної громади.

Напередодні жителі села Бедевля Тячівського району навідались до голови Закарпатського регіонального осередку політсили “Опозиційна платформа – За життя” Івана Чубирка, щоб звернутись до народного депутата та голови політради партії – Віктора Медведчука задля вирішення проблеми із об‘єднанням.

Loading...

Читайте також:  На Закарпатті створять 54 ОТГ

Адже створення Об’єднаної територіальної громади блокувалось, а люди упродовж трьох днів перекривали дорогу державного значення “Мукачево-Рогатин” з вимогою вирішення цього питання.

А вже після бедевлянці навідались і в область із чіткою вимогою.

Протистояння у селі Бедевля, яке декілька днів тому наробило галасу на Закарпатті отримало продовження в Закарпатській ОДА. Однак цього разу вже без плакатів, перекриття та протестних настроїв. Представники села вирішили напряму зустрітися з виконуючим обов‘язків Голови обласної державної адміністрації Олексієм Гетманенко.

Під час зустрічі з останнім Закарпатська ОДА надала позитивний висновок щодо об’єднання територіальних громад та направила до Центральної виборчої комісії подання про проведення перших виборів в Бедевлянській ОТГ.

Відтак, Бедевлянська ОТГ у майбутньому стане однією з найменших територіальних громад Закарпаття. Більше – у наступному сюжеті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0