Обрано керівника Агенції регіонального розвитку Закарпатської області: прізвище

Життя  24 лютого 2020 року, 13:25 1507

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Закарпатської області, на якому головував очільник облради Михайло Рівіс, відповідно до Положення про цю Установу, директором Агенції обрано секретаря постійної комісії обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації Дениса Мана.

«За» таке рішення члени Наглядової ради Агенції проголосували одноголосно.

Читайте також:  Закарпаття відвідає замміністра освіти і науки України

За словами Михайла Рівіса, Денис Миколайович був ініціатором утворення робочої групи із заснування цієї Агенції, яка діє з метою соціально-економічного розвитку, формування інвестиційної привабливості та залучення інвестицій в економіку Закарпатської області. І ця структура повинна допомогти нашим громадам більш ефективно використовувати ресурси: інформаційні, Стратегій розвитку, транскордонної співпраці тощо.

«Оскільки Закарпатська область бере активну участь у програмах транскордонного співробітництва, то Денис Миколайович, маючи неабиякий досвід роботи у цій сфері, допомагатиме територіальним громадам швидко орієнтуватися у можливостях залучення додаткових ресурсів», – наголосив М.Рівіс, передає пресслужба облради.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0