Митники розповіли про випадок, який стався у «Косині»

Життя  25 лютого 2020 року, 15:19 653 ФОТОФАКТ

Сьогодні, 25 лютого, на митному посту «Косино» Закарпатської митниці Держмитслужби припинено незаконне вивезення з України до країн ЄС тютюнових виробів. Цигарки переміщував через митний кордон угорець на автомобілі «CHEVROLET AVEO» із іноземною реєстрацією.

Заїхавши у зону діяльності митного поста, та обравши «зелений коридор», чоловік повідомив, що не перевозить приховані від митного контролю товари та предмети. Однак, врахувавши ризики та скерувавши автомобіль у бокс для поглибленого огляду, працівники митниці виявили у спеціально виготовлених сховищах 500 пачок тютюнових виробів без акцизних марок України. Вартість цигарок буде встановлена додатково.

Loading...

Читайте також:  На КПП «Тиса» ввели особливий режим огляду тих, хто перетинає кордон

Таким чином чоловік вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України тютюнових виробів із приховуванням від митного контролю. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч.1 статті 483 Митного кодексу України.

Як зазначили в Закарпатській митниці Держмитслужби, наразі складено протокол про порушення митних правил, цигарки та транспортний засіб вилучено до рішення суду. Вартість автомобіля – майже 73 тис грн.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0