"Камараде, цімборе": закарпатець "запалив" на "Мастер Шеф. Професіонали"

Життя  3 березня 2020 року, 14:14 15667 ВІДЕО

На телеканалі СТБ днями відбулася прем’єра "Мастер Шеф. Професіонали"-2. Вже у 1 випуску глядачі побачили учасника третього сезону "МастерШеф", справжню його легенду – закарпатця Анатолія Цуперяка.

Анатолій Цуперяк на шоу Мастер Шеф. Професіонали

Двоє з трьох суддів впізнали Анатолія Цуперяка. І Ектор Хіменес-Браво, і Ольга Мартиновська, яка брала участь у шоу в третьому сезоні разом із Анатолієм Цуперяком, а зараз стала суддею "Мастер Шеф. Професіонали"-2, почали згадувати, яким був закарпатець 6 років тому. Не обійшлося із без курйозних спогадів.

Читайте також:  Повернення легенди: закарпатець Анатолій Цуперяк прийшов на "Мастер Шеф. Професіонали"

Як зазначив Анатолій Цуперяк, він дуже здивувався, коли побачив Олю Мартиновську у складі журі. "О, привіт, Оля! Камараде, цімборе!", – зазначив закарпатець. Загалом, Олі Мартиновській та Ектору Хіменесу Браво страва, яку приготував Анатолій Цуперяк (стейк Нью-Йорк з овочами) сподобалась. А от вишневий соус – ні. "Солдат без зальота, як птіца без польота. Та так і я", – сказав закарпатець.

Страва Анатолія Цуперяка – стейк Нью-Йорк

А Володимир Ярославський зазначив, що не знає Цуперяка, на відміну від інших суддів, і влаштував йому перевірку. Страва легенди третього сезону кулінарного шоу Володимиру Ярославському не сподобалась. Після цього закарпатець зауважив, що його "порвали, як Тузік грілку".

Читайте також:  Закарпатець повернувся на кулінарне шоу "Мастер Шеф"

Та все ж йому вдалось стати учасником нового сезону. " Мене дотепер пре. Треба йти хряпнути", – підсумував Анатолій Цуперяк.

Пропонуємо переглянути відео (дивитись із 01:03:20).

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0