Колективу поліклініки представили нову директорку

Життя  5 березня 2020 року, 12:21 1190 ФОТО

Нову директорку комунального підприємства «Ужгородська міська поліклініка» представив сьогодні колективу міський голова Богдан Андріїв. Закладом керуватиме Мирослава Брецко, яка, нагадаємо, 2 березня перемогла у конкурсі на посаду.

Loading...

Читайте також:  Визначено нового керівника Ужгородської міської поліклініки

Богдан Євстафійович побажав Мирославі Юріївні ефективної роботи, наголосив, що відвідувачі поліклініки завжди повинні отримувати кваліфіковану допомогу та увагу лікарів. Бо міська рада, зі свого боку, виділяє суттєве фінансування медичним закладам, зокрема й поліклініці, щоб ужгородці гарантовано отримували якісні послуги, а лікарі працювали у належних умовах.

Куратором галузі охорони здоров’я у місті тепер буде заступник міського голови Василь Гомонай. На зустрічі Василь Васильович наголосив на важливості змін у рамках другого етапу медреформи, який впроваджується цього року. Зазначив, що переконаний, що за підтримки колективу директор зможе забезпечити стабільну та ефективну роботу закладу, а міська влада надасть, за потреби, необхідну допомогу у покращенні матеріально-технічної бази поліклініки.

Поліклініка в Ужгороді

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0