Евакуйовані з Китаю українці, серед яких і закарпатка, покидають Нові Санжари

Життя  5 березня 2020 року, 13:00 621 ВІДЕО

Сьогодні, 5 березня, закінчується 14-денна обсервація українців та іноземців, які були евакуйовані з епіцентру спалаху коронавірусу – китайського міста Ухань.

Відомо, що громадян України та іноземних держав більше не триматимуть в ізоляції, адже коронавірус у людей не підтвердився. Усім видадуть довідки про відсутність Covid-19 та про перебування в обсервації. Серед них і дівчина із Закарпаття Олександра Волкова.

Після завершення терміну обсервації евакуйовані зустрілися з президентом України Володимиром Зеленським у Нових Санжарах. Зеленський подякував українцям та іноземцям за витримку і сміливість, яку вони продемонстрували протягом останніх двох тижнів.

Loading...

Читайте також:  Закарпатка, яку евакуювали із Китаю, показала, в яких умовах вони зараз живуть у Нових Санжарах

"Я радий, що саме тут (у Нових Санжарах) не було жодного випадку коронавірусу. Ви знаєте що відбувається… він (коронавірус) всюди: в Європі, Китаї… Я є дуже радий і хотів би подякувати нашим прикордонникам, які багато слідкують, багато роботи проводять", – зазначив президент України.

Також він порекомендував іноземцям перебути епідемію в Україні, адже на території нашої країни немає спалаху захворювання. Нагадаємо, що на території України зафіксовано один випадок коронавірусу.

"Зараз той час, коли можна займатися туризмом всередині нашої країни. Порівнюючи з багатьма іншими країнами Європи, у нас найменша кількість хворих", – заявив Володимир Зеленський.

Частина евакуйованих уже зняли маски з обличчя та зробили спільне фото, яке опублікував журналіст Олександр Махов на своїй сторінці в Фейсбуці.

Евакуйовані з Китаю українці сьогодні покидають Нові Санжари

Нагадаємо, коли евакуйованих з Китаю людей два тижні тому привезли в Нові Санжари, місцеві влаштували акцію протесту. Люди розпалили багаття та кидали каміння в автобус.

 

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0