Закарпатцям замінятимуть лічильники за рахунок Закарпатгазу

Життя  9 березня 2020 року, 08:17 1584

У 2020 році в Закарпатті планують повірити 23 тисячі лічильників. За перші 2 місяці підприємство виконало понад 15% від річного плану з повірки лічильників.

У минулому році закарпатцям замінили майже 11,5 тисяч лічильників, з яких за кошти підприємства – майже 2,5 тисячі. У поточному році всі лічильники, які потребуватимуть заміни і у яких не буде виявлено втручання з боку споживачів, замінятимуть за рахунок АТ «Закарпатгаз».

Гроші на повірку, ремонт та заміну лічильників закладаються у тарифі на розподіл, який з цього року споживачі оплачують окремо від вартості об’ємів спожитого газу. Цьогоріч на це передбачено 13,3 млн гривень.

Loading...

Читайте також:  У «Закарпатгазі» розповіли про експеримент, який проводить Регіональна Газова Компанія

«Якщо прилад обліку працює некоректно через зношеність чи з певних технічних, незалежних від споживача причин, новий лічильник ми встановимо за рахунок компанії, – зазначив технічний директор АТ «Закарпатгаз» Олександр Голуб.

Безкоштовною для населення є і послуга періодичної повірки. Якщо за її результатами в роботі лічильника не виявлено жодних порушень та метрологічних відхилень, то прилад визнається придатним та повертається споживачу разом з документом, який це підтверджує. У випадку виявлення факту втручання у роботу лічильника, споживачу доведеться не тільки оплатити послугу зі зняття та встановлення приладу, а й компенсувати вартість необлікованого через порушення об’єму природного газу.

Окрім компенсації вартості природного газу на зловмисників чекає ще й кримінальна відповідальність, адже такі дії кваліфікуються як кримінальне правопорушення. Відповідно до ст.185 Кримінального кодексу України максимальна міра покарання можлива за таке правопорушення – позбавлення волі на строк від 7 до 12 років із конфіскацією майна, – інформує прес-служба АТ «Закарпатгаз».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Правда 09.03.2020, 08:29
Керівництво Закарпатгазу стало мільйонерами за рахунок обніщавших обонентів і явно не на зарплату, хоч вона у них дай боже кожному, тому є щи і божий суд,