Що коїться в Чехії: в країні закривають школи і забороняють масові заходи

Життя  10 березня 2020 року, 11:25 20624

З вечора вівторка уряд Чехії заборонив всі спортивні, культурні, релігійні та мистецькі заходи за участю понад 100 осіб. Крім того призупинена робота навчальних закладів. Про це у вівторок вранці повідомив прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш на пресконференції після засідання Ради державної безпеки.

"Враховуючи розвиток епідемії в Європі, ми вирішили вжити надзвичайних заходів. З 10 березня, а саме з 18 години, заборонені театральні, музичні, кінематографічні, спортивні, релігійні та художні заходи за участі понад 100 осіб", – сказав Бабіш.

"Особиста присутність учнів у початкових, середніх, професійних навчальних закладах і університетах заборонена", – заявив він. За словами Бабіша, епідеміологічна ситуація розвивається не дуже добре.

Loading...

Читайте також:  Італія вводить карантин на всю країну та запроваджує жорсткі обмеження

"Ми зовсім не унікальні в цьому відношенні. Словаки та Ізраїль пішли тим самим шляхом. Це добре, щоб йти цим шляхом на початку, а не ex post, як в Італії", – додав міністр охорони здоров’я Адам Войтех.

У Чехії вже зареєстровано сорок випадків коронавірусу, про два нові випадки зараження Войтех повідомив у вівторок вранці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0