В Україні відзначають День добровольця та згадують про подвиг героїв Карпатської України

Життя  14 березня 2020 року, 18:00 629

Народний депутат Василь Петьовка відзначив неоціненний внесок героїв добровольчих формувань, які боронять Україну зараз та стали на захист Карпатської України у 1939 році. Нижче наводимо публікацію у соцмережі політика:


У 2014 році далеко не всі професійні військові були готові до викликів, які постали перед Україною. Значний внесок у захист суверенітету та незалежності держави найсміливіші з наших співвітчизників зробили саме у перші хвилі добровольчого руху. Феномен добровольства здавна притаманний українцям. Ще за часів козацтва Запорізьку Січ було організовано як воєнізовану структуру. Вона складалася з добровольчих батальйонів, які століттями боронили Україну. 

Loading...

Читайте також:  Василь Петьовка привітав закарпаток із 8 Березня

Примітно, що День добровольця святкується напередодні ще однієї важливої дати. 15 березня 1939 року Сойм Карпатської України проголосив її повну державну самостійність. Тоді, у боротьбі за свою незалежність, жителі нашого краю так само добровільно організовувалися та вступали до військових формувань, як і десятки років по тому. 

Слава героям Карпатської України! Шана і честь добровольцям, які у найважчі часи стали на захист незалежності своєї країни!

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0