Почався ремонт автошляху, що веде до КПП "Вилок"

Життя  15 березня 2020 року, 18:55 1738 ФОТО

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив закарпатський нардеп Владіслав Поляк. Далі наводимо оригінальний текст повідомлення:

Закарпатцям добре відома дорога, що веде до КПП "Вилок" на кордоні з Угорщиною. Сумнозвісний автошлях давно потребував ремонту, проте роками був позбавлений належної уваги з боку влади. Хочу подякувати в.о. керівника САД в Закарпатській області Воловику Борису Борисовичу, який відреагував на мої численні звернення. Сьогодні жителів смт Вилок зустрічає дорожньо-будівельна техніка. Уже незабаром контрольно-пропускний пункт та автошлях М-23 буде з’єднано якісною дорогою.

Loading...

Читайте також:  Ремонт мосту у Сваляві мають завершити цього року

Як відомо, минулого скликання ВРУ закарпатські нардепи Валерій Лунченко, Роберт Горват та Василь Петьовка розпочали активну кампанію з лобіювання коштів на розвиток транспортної інфраструктури Закарпаття. Цьогоріч, об’єднавши зусилля, ми й надалі продовжуємо позитивну тендецію співпраці з урядом та профільним міністертвом. Як і обіцяв, попереду - продовження ремонту М-23 та старт робіт з відновлення Т-07-19 між м. Виноградів та с. Онок. Вже найближчим часом очікуємо на постанову КМУ про виділення додаткового фінансування на здійснення запланованих робіт цього року!

Раніше, 20 лютого 2020 року, нардеп оприлюднив відповідь Міністра інфраструктури України Владіслава Криклія на своє звернення щодо ремонту дороги М-23.

Також, цьогоріч повинен відбутися ремонт сумнозвісної дороги Виноградово-Теково-Неветлефолу, що пролягає через с. Сасово Виноградівського району.

Нагадаємо, що на КПП “Тиса” почали ремонтувати розбиту дорогу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0