Приїжджих з-за кордону закарпатських заробітчан просять залишатися в самоізоляції

Життя  16 березня 2020 року, 12:52 1070

Протягом останніх днів дуже багато громадян, які працювали в Чехії, Словаччині, Угорщині, Італії, Німеччині, повернулися додому. Дуже важливо, аби кожен із них дотримувався правил самоізоляції та повідомив про анамнез подорожей свого сімейного лікаря.

Про це йшлося на брифінгу з приводу розповсюдження коронавірусу в Закарпатській ОДА 16 березня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Loading...

Читайте також:  Ужгород вводить суворі заходи карантину

"Протягом останніх днів дуже багато громадян, які працювали в Чехії, Словаччині, Угорщині, Італії, Німеччині, повернулися додому. Дуже важливо, щоб кожен із них розумів, що він своєю самоізоляцією може упередити розповсюдження коронавірусу. Наголошуємо, що наразі дуже важливо, аби кожен із цих громадян дотримувався правил самоізоляції. Також просимо дотримуватися правил особистої гігієни, а також приміщення, де вони знаходяться", – наголосила Директор департаменту охорони здоров’я Єлизавета Біров.

Також вона повідомила про те, що такі громадяни обов’язково мають повідомити сімейного лікаря. Лікар має зібрати анамнез подорожей, і тоді визначити, в якій зоні ризику є цей громадянин.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0