Закарпатка показала, що коїться в польському місті під час карантину

Життя  16 березня 2020 року, 14:01 4731 ФОТО

Зараз увесь світ говорить про коронавірус. У багатьох країнах Європи ввели суворі карантинні заходи. Про ситуацію в Польщі розповіла закарпатка Євгенія Балла. Далі пряма мова.

"Розповім я вам про ізоляцію чи то самоізоляцію/карантин в Польщі, мова піде про старе відоме українцям місто Перемишль. Отже, активно місто на карантин пішло з 14 березня, саме 14 березня всі кафе, ресторани та різні крамнички закрилися. Торгові центри повністю закриті і всі гіганти масмаркету звісно теж.

Читайте також:  Ужгород вводить суворі заходи карантину

На фото можна побачити як виглядає торговий центр Sanowa. Там працює тільки продуктовий магазин Kaufland, аптека та дрогерія Rossmann (в Україні це Watson’s).

Торговий центр Sanowa у Перемишлі під час карантину

Торговий центр Sanowa у Перемишлі під час карантину через коронавірус

Всі працівники в одноразових рукавичках та масках, люди на касах зберігають відстань 1-1,5 м один від одного. Каси постійно дезинфікують. На полицях нема жодного дефіциту продуктів, чи то туалетного паперу, чи макарон. Єдине, чого бракує, це антисептиків на продаж.

Багато магазинів пропонують безкоштовну доставку додому чи навіть знижки. Кафе та ресторани закриті або повністю, або переналаштувались на часткову роботу з можливістю взяти продукцію на виніс чи замовити доставку додому. Одночасно в кафе може бути не більше 2-х відвідувачів і перевагу надають безготівковому розрахунку, однак є і можливість розрахунку готівкою.

Читайте також:  Карантин у Мукачеві: у місті закрили перший заклад громадського харчування

На фото видно, як працює заправна станція. Перед касою обмеження, ближче підходити не можна, відстань між вами і касиром не може бути меншою ніж 1,5 метра.

Автозаправка у Перемишлі під час карантину

Вулиці завжди багатого на туристів міста просто порожнющі. Фото зроблено сьогодні о 12:00.

Під час карантину на вулицях Перемишлю майже нема людей

Школи, садочки закриті. Ужонди (ради, чи управління) перейшли на віддалену роботу. Тобто, якщо вам треба було до ужонду, то звернення лише у телефонному режимі або через засоби поштового зв’язку. Іноземці отримують і надсилають документи так само поштою.

Під час карантину на вулицях польського Перемишлю майже нема людей

До лікаря всі записи лише у телефонному режимі, все, що можна відкласти переносять. Планові чи термінові візити визначаються в індивідуальному порядку. Громадський транспорт курсує, його постійно дезинфікують, водії так само мають рукавички та масочки. До карантину ставляться максимально відповідально".

Нагадаємо, Угорщина через коронавірус закриває свої кордони.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0