Планова госпіталізація призупинена: у Закарпатській обласній клінічній лікарні ввели карантинні обмеження

Життя  16 березня 2020 року, 14:49 688

Директор КНП "Закарпатська обласна клінічна лікарня ім. А. Новака" Юрій Яцина сьогодні оприлюднив важливе звернення. Нижче подаємо оригінальний текст.

"Від імені адміністрації та колективу КНП "Закарпатська обласна клінічна лікарня ім. А. Новака" Закарпатської обласної ради звертаюсь до Вас з приводу надзвичайної ситуації, яка виникла у зв’язку з необхідністю попередження, розповсюдження коронавірусу.

Loading...

Читайте також:  Люди почали бити на сполох через чутки про коронавірус на Мукачівщині

 

Прохання дослухатися та зрозуміти обмеження введенні адміністрацією з цього приводу. Отож, ввели такі обмеження:

  • планова госпіталізація призупинена (тільки ургентні та невідкладні стани, чи особливі клінічні випадки, що вимагають негайного лікування);
  • вхід та заїзд у лікарню суворо обмежений;
  • відвідування пацієнтів заборонено;
  • всі консультації при зверненні проводяться виключно у відділенні поліклініки та приймальному відділенні (за наявності направлення);
  • пацієнтам, які знаходяться на лікуванні заборонено відлучатися за межі території закладу.

Просимо з порозумінням віднести до цієї ситуації, адже краще попередити, ніж лікувати. Якщо виникають спірні або незрозумілі питання звертайтеся до адміністрації за тел. 61-55-12 або приймальне відділення тел. 61-51-01".

Як раніше писало інтернет-видання "PMG.ua", приїжджих із-за кордону закарпатських заробітчан просять залишатися в самоізоляції.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0