Як під час карантину у Мукачеві турбуються про стареньких людей

Життя  19 березня 2020 року, 12:26 1746

Щодня 10 працівників соціальної служби турбуються про 124 стареньких одиноких місцевих жителів. Вони робляться все для того, аби максимально вберегти пенсіонерів від смертельного вірусу.

Цілодобово тримають зв’язок зі старенькими, а в разі необхідності негайно провідують їх та забезпечують продуктами харчування, ліками, усім необхідним. А також постійно пояснюють стареньким важливість самоізоляції під час карантину.

Loading...

Читайте також:  До Мукачівської ЦРЛ поступило 6 пацієнтів із підозрою на COVID-19

 

Аби максимально зменшити походи до продуктових магазинів, разом складають списки продуктів першої необхідності. Для того, аби вони самі не стали носіями небезпечного збудника, соцпрацівників забезпечили необхідними засобами захисту.

Як зазначили у Мукачівській міськраді, соціальні служби постійно інформують Департамент соціального захисту про стан здоров’я стареньких.

Читайте також:  Що вигадали мукачівські торговці під час суворого карантину: оприлюднено відео

 

Також пенсіонерів застерігають від шахраїв, які в умовах карантину наживаються на безпомічності одиноких немічних людей. Просять сусідів, родичів, близьких або знайомих допомагати стареньким, максимально вберегти їх від контакту з навколишнім середовищем, адже саме вони в групі ризику найбільше.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0