Цинічне політиканство та спекуляція на людських цінностях у час біди

Життя  22 березня 2020 року, 17:10 862

Один з Мукачівських сайтів, близьких до родини відомого нардепа з міста над Латорицею опублікував статтю, у якій роздумовують над тим, чи, бува, випадково не стали носіями коронавірусу нардепи від групи «Довіра», в тому числі і закарпатські. Дописувачі або ж ідейні натхненники статті радять нардепам «Довіри» від Закарпаття самоізолюватись. Звертаємось до авторів: може, за такою логікою варто було самоізолювати всіх народних депутів, які знайшли в собі сміливість, і прийшли 17 березня, щоб проголосувати за закон, що полегшує систему закупівель для медзакладів, і допоможе рятувати життя пересічних українців під час пандемії? 

Loading...

Читайте також:  Один з депутатів Верховної Ради заразився коронавірусом

Може , за такою логікою, мають ізолюватись всі митники, прикордонники, які працюють на кордонах, пропускають українців, які повертаються додому? Мали б ізолюватись і працівники аптек, продуктових магазинів, всі працівники, що залишились працювати за відносно невелику зарплату? Правоохоронці, поліцейські, працівники ДСНС, журналісти, всі, хто працює і до останнього працюватиме чесно для блага суспільства? Як мають самоізолюватися ті, які на передовій лінії фронту досі віддають свої життя та здоров’я?

Чи як мають заховатися від усіх медики, які вже незабаром будуть, та і зараз є, на першій варті здоров’я, в тому числі і так званих «фейсбук-експертів», які, заховавшись за високими мурами, дають влучні, на їх думку, поради. Може вони б – ці «активні дописувачі та радники» –  тоді вже завтра одягли медичні халати, та пішли домогати, волонтерити у лікарні, наприклад, робити дезінфекцію, чи стати помічниками молодшому медичному персоналу? Тому насправді: велике і щире спасибі тим, хто попри те, що відбувається, працюють чесно, не панікують, а готові робити все для своїх громадян – починаючи від народних депутатів і до медичних працівників, комунальних працівників та військових, ну і окреме «дякую» тим «експертам», які сіють паніку у цей вкрай нелегкий час, який, як відомо, все розставить по місцям. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 2
Eg@ 23.03.2020, 07:03
Самі роз@@@ли больниці, розогнали врачів по світу, і тепер така маленька проблема - в Австрію на лікування не полетять, бо там своїх хворих хватає! БОГ на небі є)
Шуні 22.03.2020, 22:08
Браво!!!