Як проходитиме Великдень, а також служіння в Страсний тиждень

Життя  25 березня 2020 року, 12:15 1345

Українська греко-католицька церква розробляє різні версії і сценарії, як проходитиме Великдень, а також служіння в Страсний тиждень. Ситуація змінюється щодня, тому поки рано говорити про конкретику.

Про це розповів протоієрей УГКЦ Ігор Яців.

Loading...

Читайте також:  Великдень 2020: як проходитиме святкування в Україні

"Питання щодо проведення Великодня вивчається. Наперед будуть видані рекомендації, як поводитися, в першу чергу, священникам, в організації богослужінь під час страсного тижня і на Великдень. Але УГКЦ – глобальна церква. Це стосуватиметься не тільки України, а й інших держав. Зокрема, Італії, де понад 140 парафій", – говорить протоієрей Ігор Яців.

За словами протоієрея Ігоря Яціва, Українська греко-католицька церква давно практикує щонедільні телевізійні трансляції з Патріаршого Собору Воскресіння Христового. І зараз цим користуються все більше людей. На богослужінні 22 березня кількість переглядів склала понад 400 тисяч.

"Під час карантину глава церкви Блаженніший Святослав і єпископи на богослужіннях наголошують не йти до церкви, залишатися вдома і дивитися трансляції", – наголосив протоієрей Ігор Яців.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0