Рух на КПП "Тиса" відновили. Водіїв фур не зобов’язують самоізольовуватись вдома

Життя  25 березня 2020 року, 12:46 4775 ДОКУМЕНТ

Рух на КПП "Тиса" в Чопі вже відновили. "Справа в тому, що спочатку зобов’язання про самоізоляцію мали підписувати усі, хто їде в Україну. І прикордонники цього вимагали від водіїв фур, – повідомляє журналіст Віталій Глагола. – Потім у цей лист внесли зміни і дозволили не підписувати зобов‘язання про самоізоляцію "водіям та обслуговуючому персоналу вантажних транспортних засобів", але прикордонники були не в курсі".

Loading...

Читайте також:  КПП "Тиса" заблокували. На місце викликали поліцію

Зараз прикордонники отримали лист від МОЗ і тепер запускають в Україну водіїв фур без зобов‘язання самоізольовуватись вдома. "Паралізованим кордон був менше години", – зазначив Глагола.

Прикордонники отримали лист від МОЗ

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 7
Василь 25.03.2020, 15:20
До сані. . Мало думай шо пишеш бо водіі кіть стануть на карантин та сам подумай тов тупою головою ош шо жерти будеш
Петро 25.03.2020, 14:32
Якщо далекобійники, перестануть їздити і припинять перевозку продуктів, ліків, і інших товарів першої необхідності, тоді нам точно капець. Ви понятя маєте про світовий ринок? Чи Ви думаєте, що Україна забезпечена всім і в разі не обхідності сама буде виробляти все,що потрібно? Більшість людей видно зовсім тупі і не розуміють, якщо закриють заводи і фабрики і припинять грузоперевозки нам Ж@ПА. А через місяць будуть плакати, що нема за що пенсії і дитячі платити. А ще було б добре якби медиків, пожежників, поліцію теж на карантин всіх так всіх, як тоді заспіваєте? Далекобійники зараз теж у перших рядах як лікар, продавець, фармацевт і так далі. Такшо не пишіть херню.
Александер 25.03.2020, 13:22
Саня а може ти найнебезпечніший, тебе би треба у хащи до дерева приязати обити мало розума прибуло(самоізоляція ся називать)
Вальдемар 25.03.2020, 13:19
До Марини! Марьо пак а ко ти привезе макарони Тай срачпапірь кіть ся самоізолює шофер, я никажу най нийде думі айбо шофери би самі нийшли думі кіть карантин, ліпше у рийсі ся перекантовати чим дома буде гурчати та заразить пувсела
До Марини і Сані! 25.03.2020, 13:01
Що ви на них накинулися?!? Водії не такі люди, як ви?! Вони мусять робити! Може і ви вже, не дай Бог, заражені, а навіть не знаєте про це!
Марина 25.03.2020, 12:59
Я в шоці! Типа далекобійники не можуть бути хворі на коронавірус впринципі, да? Хай дальше їдуть, ходять всюди і може заражають інших?!
Саня 25.03.2020, 12:55
То лиш у нас в Україні таке може бути! Та ці далекобійники якраз і найнебезпечніші, бо з країн Європи вертаються, де епідемія вірусу!