Понад 7 тисяч закарпатців перебувають на самоізоляції

Життя  26 березня 2020 року, 12:01 658

Сьогодні, 26 березня, відбулося засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Закарпаття коронавірусу COVID-19.

Керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та відповідних служб краю детально інформували про стан справ на сьогодні в області.

Як наголосив Михайло Михайлович, «ми повинні робити все для того, аби закарпатці, де б вони не перебували, володіли повною, достовірною інформацією про те, що їм робити після перетину кордону, куди звертатися і як поводитися в суспільстві. Та мають бути впевнені, що можуть розраховувати на підтримку відповідних служб на місцях».

Loading...

Читайте також:  Допомагають медикам: як закарпатські лікарі добираються на роботу

Йшлося про те, що українці продовжують повертатися додому. Станом на сьогодні, зафіксовано 380 викликів «швидкої» допомоги, госпіталізовано 38 осіб, в 4 із них – вірусна пневмонія. Коронавірус шляхом тестуванням, слава Богу, не виявлено.

Зазначалось також, що з 18 по 25 березня підписали заяв на самоізоляцію – 6729 осіб. Із них 6346 – звернулося до сімейних лікарів. Усього по області в самоізоляції перебуває станом на 25 березня ц.р. – 7233 закарпатців.

Щодо захисних масок, то повідомлялось, що Ужгородська швейна фабрика готова відшивати таких 12 тисяч щодня. Щоправда, є потреба у відповідних матеріалах.

«Загадкова хвороба продовжує поширюватись, тож маємо всі строго і чітко дотримуватись медичних вимог, які насправді є дуже простими: часто мити руки з милом, тримати дистанцію у загальних місцях і т.д.», – наголосив М. Рівіс.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0